נמצאו 0 חדרים באזור שלך!

אגדת הקסם - צימרים בצפון אמצע שבוע

צימרים בצפון אמצע שבוע
 צימרים בצפון אמצע שבוע
 
כל אחד מאיתנו זקוק לחופש והפסקה מן השגרה, לצאת קצת מהקופסא בה אנחנו נמצאים ופשוט להתנתק מהכל לכמה רגעים. כאן תוכלו להבין בעזרת שלוש סיבות למה כדאי לצאת לנופש דווקא באמצע שבוע.
לכל אחד יש את הסיבות שלו למה הוא יצא דווקא בזמן שהוא יצא לנופש- זה מה שהבוס אישר, היה מתאים לפי החוגים של הילדים או זה התאריך בו אתם מציינים תאריך מסוים (יום נישואין, יום הולדת וכדומה) אבל דעו לכם שהכל אפשר לשנות עם קצת אסרטיביות ואפילו תאריך מסוים שאתם חוגגים תוכלו לדחות או להקדים והכל כדי שתחסכו לעצמכם קצת כסף והרבה כאב ראש!
 
הסיבות בגללן עדיף לנפוש באמצע שבוע: 
הסיבה הראשונה- זול יותר. צימרים באמצע שבוע זולים יותר ממחירי סוף השבוע בכמעט חצי!!! אז נכון שאולי תאריך מסוים שאתם חוגגים נפל בדיוק בסוף השבוע אבל ממש לא נורא אם תקדימו או תדחו אותו בכמה ימים בלבד כדי לחסוך הרבה כסף ובנוסף עוד שבוע מהתאריך שלכם אתם גם ככה לא תייחסו חשיבות לכך שלא חגגתם בדיוק באותו יום ותודו על כך שלא הייתם פזיזים וויתרתם על סוף השבוע היקר הזה. הסיבה השנייה- המשפחה המנג'סת. "מה לא תאכלו איתנו ערב שישי?", "אז מה תאכלו?", "תיקחו איתכם", "מסעדות זה יקר" כל אחד והמשפט שלו, מלבד זאת אין כמו הדג של אמא בשישי בערב. הסיבה השלישית- חופש ארוך! תארו לעצמכם שנסעתם לצימר יום רביעי... חזרתם בחמישי.... שישי שבת חופש! יותר ימים ליהנות ולצבור אנרגיות חדשות לפני חזרתכם לעבודה! בנוסף, אם אתם מתכננים חופש ארוך יותר מלילה אחד- אתם יכולים להישאר בצימר בלי לקחת הרבה ימי חופש- הרי שישי שבת לא עובדים ולכן הצהרתם על יום או יומיים חופש ונשארתם ארבעה!
 
לסיכום
לנופש בצימרים באמצע שבוע יש את כל היתרונות. אף אחד לא מעוניין לחזור מסוף שבוע, לסדר מזוודות, ללכת לישון מאוחר והופ! לקום לעבודה כאילו לא היה כלום. תחזרו לכם בשקט הביתה, סדרו את הכל יום למחרת, תישנו טוב ותנוחו ורק אז חיזרו לעבודה! נופש בצימרים אמצע שבוע- הנופש הכי משתלם!
 
לפתיחת המפה
לחץ כאן